Leerlingen maken nieuwe folder voor opvangcentrum

Het VOC in Herenthout, het Vlaams opvangcentrum voor vogels en wilde dieren, kan uitpakken met nieuwe folders. De flyers werden gemaakt door leerlingen van het 7de jaar Meerkleurendruk van de Talentenschool in Turnhout. Vrijdag trokken de leerlingen naar het opvangcentrum om de folders te overhandigen.

”Toen de vraag kwam vanuit VOC kostte het weinig moeite om de leerlingen warm te maken voor het project”, zegt schooldirecteur Saskia Michielsen. “We besloten de flyer gratis te drukken en te schenken. Zo kunnen er werkingskosten uitgespaard worden voor het opvangcentrum. We vinden het belangrijk om voor de leerlingen projecten te vinden die hen raken en motiveren. Dat werkt veel motiverender dan enkel oefeningen te maken in de les.” (JVN)

Bron: www.hln.be

Andere nieuwsitems

Leerlingen van de Houtafdeling richten de Techno Trailer in

Sneak Peek: Creativiteit en Vakmanschap

De leerlingen leerlingen van Publiciteit en Hout van Talentenschool Turnhout hebben de handen ineengeslagen voor een geheimzinnig project. De Hout-afdeling toonden hun vakmanschap met een

Drie nieuwe partners

Grafische bedrijven Cartamundi en Brepols uit Turnhout, alsook opleidingspartner Catena Company gaan een unieke samenwerking aan met Talentenschool Turnhout in het project My Future in Printing. Zo telt My Future in

Snelkoppelingen en tips: InDesign 2020

InDesign beschikt over sneltoetsen waarmee u zonder muis documenten kunt bewerken. Deze cheatsheet ontwikkeld door Catena biedt een handig overzicht van snelkoppelingen en tips voor

Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt. Lees er meer over in ons privacybeleid.